Bilgi Devim

  • Become a Fan!
  • Subcribe to Our RSS Feed

Doğum Korkusu Nasıl Aşılır

Posted In Haberler, Nasıldır, Sağlık - By bilgidevim on Salı, Eylül 30th, 2014 With No Comments »

dogumkorkusu

Merhaba,

Doğum ,doğuran bir kadının hayatındaki en önemli deneyimlerden biridir, ancak, teslim süresi genellikle birçok anneler arasında büyük bir korku içerir. Ve bu korku, vücudunuzda ağrı veya felçe yol açabilir ve hatta bebeğin sağlığına zarar verebilir.

Süreci hakkında bilinmesi Gerekenler
En güvenilir daha fazla güven verici bir şey olduğunu ve tıbbi bilişim uzmana danışmaktır. Bu nedenle, onlara bu doğum sırasında ortaya çıkabilecek vücudu, aşamalarını ve süresini yanı sıra olası komplikasyonlar sonucu gelişen fizyolojik bir süreç olarak size teslim ile ilgili herhangi bir soru sormak çok çok  önemlidir. Onlardaki tutarlılık ile size rehberlik edecek ve sizi çok iyi sakinleştirecektir.

Aynı şekilde, çevrimiçi ve erişmek ve endişeleri gidermek için kağıt üzerinde teslim odaklanmış geniş bir literatür vardır.

Endişelerinizi paylaşın
Ne doğum yapacak olan ilk kadınsın nede son kadın se olacaksın. Bu nedenle, bir tavsiye seçenek doğumla ilgili korkuları var olan kadınlarla , aile, arkadaşlar ya da insanlar ile tartışın. Dahası, günümüzde kullanıcıların gebelik ve doğum kendi deneyimlerini paylaşmak birçok online forumlara kayıt  ve onlar için bilgi alış verişi yararlı olacaktır.

Fiziksel olarak hazır olmalısın
Eğer doğum korkusu üstesinden yardımcı olabilir çeşitli faaliyetler vardır. Anahtar siz orada kasılmalar farklı ayırt ve an basıncını dinlenmek almak için nefesler uygulama olacaktır Eğer, doğum vermek olmalıdır tutum öğreneceksiniz hangi doğum sınıflar için hazırlıktır. Sen de güvenle doğurma noktasına almak için izin, her hangi yoga kurslarına gitmek ve çeşitli gevşeme teknikleri gerçekleştirmek için seçebilirsiniz. Insan ve kolayca adımları unutmayın bizim beyin, çok zeki, sezgisel: Ve onlar o zaman öğrendiklerini unutmak için korkmanıza gerek yok.

 Dinlenmek
Zaten anne olmuş bir kadına bakarsanız, mutlaka bu tavsiyeye  verecektir size. Ve teslim öncelikle enerjileri odaklanmalıdır fiziksel bir süreçtir. Bu bebeğiniz ile evde olduğunuzda tüketmek edeceğiz özetliyor, size mümkün olduğunca çok sayıda güçleri tutmalı sonuca gelecek. Eğer iş almak ve gücünü yeniden kazanmak için hafta sonları yararlanmak Yani, rahatla. düşük biliyorum zaman  zaman aynı şeyi yapmamız gerekir.

Olumlu bir tavır Sergileyin
Olumlu olun pozitif güzel şeyler düşünün rahatlatın kendinizi.Doğurmak her kadının tutumu yaşadıkları deneyim ve daha sonra hatırlama merkezi olduğu bir süreçtir. Böylece, konuyla ilgili çalışmaların çoğu olumlu bir tutum ile kadınların korkuları vardı ve teslimatı reddetti olanlar daha az ağrılı ve doyurucu yaşamış olduğunu göstermektedir. Benzer şekilde, tutumu da teslim iktidardaki oranlarına ilişkin istatistiklerde iletilir. Ve Cesareans doğum korkusu vardı kadınlarda artmış, böylece korkmadan sonuna kadar deneyimi yaşamak ve daha iyi bir doğum olması.

 

doğum korkusu nasıl yenilir
normal doğum tecrübeleri
doğum korkusunu nasıl yenerim
doğum korkusu kadınlar kulübü
doğum korkusu pdf
ölme korkusu
bebek doğum korkusu
sezeryan doğum korkusu –  cevapların doğru adresi bilgidevim.com ….