Bilgi Devim

  • Become a Fan!
  • Subcribe to Our RSS Feed

Genital Siğiller Tedavisi ve Belirtileri

Posted In Güzellik, Haberler, Nasıldır, Sağlık - By bilgidevim on Salı, Eylül 30th, 2014 With No Comments »

Genital siğiller tedavi yöntemleri nasıl

Merhaba,

Biz insan papilloma virüsünün bazı türleri teşhir ve cinsel yolla bulaşan hastalıklara (CYBH) neden olabilir korumasız tutmak, aynı zamanda genital siğil olarak da bilinir. Çok bulaşıcı doğası ile ünlü, HPV bir enfeksiyon neden cilt genital temas, sadece ciltde temasla görülmektedir. Bu enfeksiyonun siğiller halini alması yıllarca sürebilir, böylece ilişkiyi tuttuktan sonra oldukça uzun bir süre sonrasına kadar virüsü taşıyan kimse bilmiyor olabilir. Eğer genital siğillerden muzdarip olan varsa, doğal olarak bu enfeksiyon “tedavi” için yapabileceğiniz farklı şeyler olduğunu bilmelisiniz.

Maruz kalma riskini azaltan, genital siğiller “tedavi” için en doğal yolu enfeksiyonu önlemektir. Virüslü bir ortağı ile cinsel temas önlenmesi kadar en etkili yollarla olduğunu kaçının.
Prezervatif kullanınız. perhiz yanı sıra, prezervatif kullanımı göründükleri önce genital siğiller önlemek için en iyi yoldur.

Sizin enfeksiyon gözlemleyin önleyici tedbirler sürece, doğal olarak hiç bir şey yapmıyorum genital siğil bir enfeksiyon tedavi edilebilir. Olguların yaklaşık% 30 kendi gitmek, böylece maruz kalma sitede krem her türlü uygulamadan önce tomurcuk görebilirsiniz.

Hastalığın patlak sirke uygulayın kanıtlar, sirke ya da etkili genital siğilleri tedavi olmayabilir konusunda karışık iken, bazı insanlar bu ev çare lehine güçlü bulunmaktadır. Genital siğiller için her gün doğrudan elma sirkesi uygulayın.

Diyetinizi değiştirin. formları enfeksiyonla mücadele (ve standart tedavilerin etkinliğini artırmak) için en etkili yollardan bir başka diyet yoluyla vücudun bağışıklık tepkisini yükseltmesidir. Doymuş yağlar, rafine şeker, alkol ve kafein ortadan kaldırmak gerekir iken, meyve, sebze ve tam tahıllar tüketiminizi artırın.

Doktorunuza danışın. HPV kendisi gerçek bir tedavi olduğundan, genital siğiller büyük rahatsızlığa neden olan, özellikle eğer tedavi seçenekleri konusunda doktorunuzla konuşmalısınız.

 
genital siğiller tedavi
genital siğiller tedavisi
genital siğilin belirtileri
genital siğiller nelerdir
genital siğiller kendiliğinden geçer mi
genital siğiller için bitkisel çözüm
genital siğiller için ilaç gibi hastalıkların tedavi yöntemlerini bilgidevim.com okuyabilirsiniz.