Bilgi Devim

  • Become a Fan!
  • Subcribe to Our RSS Feed

İktidarsızlık ( Erektil disfonksiyon istişare Badajoz )

Posted In Faydalı bilgi, Haberler, Ne Nedir, Sağlık - By bilgidevim on Pazar, Haziran 7th, 2015 With No Comments »

İktidarsızlık ( Erektil disfonksiyon )

Erektil disfonksiyon (iktidarsızlık ya da sözde) erkekler arasında yüksek prevalans bir sağlık sorunudur ve etkilenen erkek yaşam kalitesi yanı sıra ortak üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

iktidarsızlık
iktidarsızlık

 

gerçekleştirmek için yeterli sert bir ereksiyon elde etmek veya sürdürmek için “yetersizlik olarak tanımlanır.İspanya’da bu 1,5-2.000.000 kişi arasında anketle öz değerlendirme yoluyla erektil disfonksiyon,% 12.1 ve% 19 muzdarip olduğu tahmin edilmektedir.

Erektil disfonksiyon temel özelliği elde etmek veya cinsel aktivitenin tamamlanması için “uygun” ereksiyon sağlamak için, bir sakatlık, kalıcı veya tekrarlayan olduğunu. rahatsızlık belirgin sıkıntı ya da kişiler arası problemlere yol açmaktadır. Ayrıca, daha iyi başka bir bozukluk ile sorumluydu değil ve münhasıran (ilaçlar dahil) bir madde ya da genel tıbbi bir durumun doğrudan fizyolojik etkilerine bağlı değildir.

istişare Badajoz

Erkeklerde ereksiyon bozukluğu ereksiyon zorlukları genellikle cinsel anksiyete ile ilişkili ve başarısızlık, işleyişi ve düşük öz-rapor, cinsel uyarılma ve haz ilgili endişeler kadar ölçüm değil korkusu. Ereksiyon bozukluğu bu alanda ilişkileri ya da seks ve neden sorunları etkileyebilir.

Bu anlamda, erektil disfonksiyon psikolojik nedenler (non-organik) psikolojik olguların% 90’ı bulunmaktadır.Aralarında:

  •       Kurallarına göre doğru olanı yapmak, boyut korkma.
  •       Başkalarının söylediklerini korkusu.
  •       Fiziksel erişim (çirkinlik, küçük penis, bükülmüş).
  •       Vb

Ancak, her zaman bir profesyonel tarafından organik nedenin ekarte etmek için tavsiye edilir.

erkeklerde ereksiyon bozukluğu çeşitli biçimleri farklı seyir ve başlangıç ​​yaşı önemli ölçüde değişir. mümkün olmamıştı birkaç kişi bir kronik hastalık acı, zevkli cinsel cinsel ilişkiye gerçekleştirmek için yeterli yoğunlukta ereksiyon var. durumlarda genellikle edinilen zamanın% 15-30 kendiliğinden çözmek vardır. Durumsal tip vakalar peer-to veya yoğunluğu veya ilişkinin kalitesine tipine ve sık nüks ile epizodik tip vardır olabilir.